Siyaset

Erdoğan’dan yeni seçim tarihi mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kepez’deki Turgut Özal Spor Salonu önünde Antalya Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

Haziran ayında yapılması planlanan seçimlerin öne alınabileceğinin sinyalini veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuyla ilgili bir yorum daha yaptı.

“5 AYIMIZ VAR!”

Bugün karşısında gördüğü muhteşem katılımın Antalya’nın nereye doğru yürüdüğünü gösterdiğini vurgulayan Erdoğan, “Fazla değil 5 ayımız var. 5 ay durmak yok.” dedi.

Alandakilere, “Sandıkları gümbür gümbür patlatmaya hazır mıyız?” diye soran Erdoğan, vatandaşların coşkusu üzerine, “Maşallah” ifadesini kullandı.

“Antalya’dan öyle bir ses verin ki. Akdeniz’in dört bir yanında duymayan kalmasın.” diye seslenen Erdoğan, “2023’te güvenli, huzurlu, müreffeh Türkiye’nin yolunu bir kez daha açmaya hazır mıyız? Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa etmeye hazır mıyız? Dışarıda Türkiye düşmanlarının, içeride onların maşalarının heveslerini bir kez daha kursaklarında bırakmaya hazır mıyız? Bir olarak, iri olarak, diri olarak, kardeş olarak, hep birlikte Türkiye olarak. 2023’te Cumhuriyet’imizin yeni asrını karşılamaya hazır mıyız?” dedi.

Erdoğan, “‘AK Parti’de gençlik yok.’ diyorlar. Bizim gençliğimiz gümbür gümbür Kepez’in bu alanını işte bugün doldurmuş vaziyette. Bugün sizlerle bir araya gelmişken, her şehir ziyaretimizde olduğu gibi yapımı tamamlanan eser ve hizmetlerin resmi açılışını da yapalım dedik.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA

Kaynak Haber7

Kaynak Site Linki https://www.haber7.com/siyaset/haber/3292163-erdogandan-yeni-secim-tarihi-mesaji

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video