Genel

Nikah memurundan yuva yıkan hata! Gelini başka bir adamla evlendirdi

Yaptıkları yoğun hazırlığın ardından dünyaevine girdiğini düşünen genç çift, nikahtan birkaç gün sonra ortaya çıkan hatayla hayatlarının kabusunu yaşadı. Nikahtan birkaç gün sonra ikametlerini taşımak isteyen çift, gelinin başka bir adamla evliği olduğunu öğrendi. Yaşanan talihsiz durumun ardından işler bir anda karıştı.

BALAYINA GİTMEYİ HAYAL EDERKEN YUVALARI YIKILDI

Show Haber’de yer alan habere göre neye uğradığını şaşıran çift gerginlik yaşadı. Bunun üzerine de genç çift, daha balayına bile çıkamadan ayrıldı. Başlarına gelen olay hakkında konuşan damat, “Büyük bir hata, skandal. Evlendim sandığım kadın, 2-3 gün başkasıyla evli kaldı. İnsanlar duyunca dalga geçiyor. Benim balayına gidip mutluluk yaşamam gerekirken bana acıyı yaşattılar.” dedi.

BELEDİYE HATAYI DÜZELTSE DE ARALARI BOZULARAK AYRILDILAR

Olayın ardından hemen belediyeye giden gençler, yapılan yanlışlığı anlatarak düzeltmek istedi. Belediye yetkilileri ise TC kimlik numaralarında hata yapıldığını belirterek, gelini doğru kişi ile evlendirdi. Ancak bu da yeterli olmadı. İçine kuşku düştüğünü söyleyen damat ve gelinin arası bozuldu. İkili evliliklerini bitirme kararı aldı.

ÇİFT NİKAH MEMURU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

İki genç, nikah memuru ve belediye hakkında suç duyurusunda bulundu. Ailesinin perişan olduğunu söyleyen damat “Ailem perişan. Evliliğimin bittiğine mi yansınlar, böyle bir hatayla karşılaştığımıza mı yansınlar” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: SHOW HABER

Kaynak Haber7

Kaynak Sit Linki https://www.haber7.com/guncel/haber/3290767-nikah-memurundan-yuva-yikan-hata-gelini-baska-bir-adamla-evlendirdi

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video